تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی

تور زبان انگلیسی تهران

 

توجه: تور زبان انگلیسی شهر تهران در حال حاضر فقط در روز های پنجشنبه و جمعه اجرا می شود. ضمنا هزینه ناهار و همینطور ورودی به اماکن بر عهده زبان آموز خواهد بود.

 

شرح تور

مبدا تورهای زبان انگلیسی تهران مجموعه تاریخی کاخ گلستان است. در روز و تاریخ تعیین شده که تعداد زبان آموزان به حد نصاب  رسیده باشد، افراد شرکت کننده راس ساعت 10 صبح در محل ورودی کاخ گرد هم می آیند تا به همراهی لیدر تور خود که کاملا مسلط به زبان انگلیسی است از این میراث ملی بازدید کنند. تمامی گفتگوها و بحث های گروهی در طول تور به زبان انگلیسی خواهد بود. با توجه به وسعت مجموعه کاخ گلستان و محدود بودن زمان، تنها عمارت بادگیر و تالار اصلی آن _ از قدیمی ترین بناهای کاخ گلستان و محل تاجگذاری مظفرالدین شاه قاجار _ از میان چندین و چند عمارت و تالار پرشکوه برای بازدید انتخاب شده اند. به شرکت کنندگان توصیه می شود که برای استفاده هر چه بهتر از ظرفیت های تورهای زبان انگلیسی ما، قبل از شروع آن کمی درباره مجموعه کاخ و تاریخ بناهای سترگ آن مطالعه کنند.

تور زبان تهران

بعد از کاخ گلستان نوبت به بازدید از موزه ملی ایران و گنجینه بی مانند آن می رسد. در اینجا نیز ضمن بازدید از بخش های مختلف موزه و آگاهی از دوره های مختلف تاریخ ایران افراد به گپ و گفتگو به انگلیسی می پردازند. راهنمای تور ما در تمام این مدت در کنار شما خواهد بود و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهد داد. همان طور که از اسم این تورها بر می آید هدف اصلی از ایجاد این پکیج های جذاب تشویق علاقه مندان به یادگیری صحبت کردن زبان انگلیسی و تکمیل دانسته های قبلی شان در محیطی خارج از فضای کلاس درس بوده است. به همین منظور تلاش شده است تا با قرار دادن افراد در محیط ها و موقعیت های مختلف به غنای این تجربه زبانی منحصر به فرد افزوده شود.

تور زبان تهران

بعد از دیدار از موزه ملی، افراد برای صرف ناهار به یک رستوران سنتی می روند. در اینجا سعی خواهد شد افراد در حین صرف غذا درباره مسایل مختلف مربوط به غذاهای سنتی ایرانی از قبیل مواد لازم برای تهیه هر غذا، نحوه پخت و سرو آن به گفتگو بپردازند و با گفتمان آشپزی در زبان انگلیسی آشنا شوند.

 

مقصد بعدی ما در کلانشهر تهران بازار تجریش در شمیران خواهد بود. موضوع گپ و گفتگو در اینجا بازارهای سنتی ایران و اهمیت و جایگاه اقتصادی آن ها در ساختار جامعه است. در حین گشت و گذار در بازار سنتی تجریش، افراد همچنین درباره محصولات کشاورزی، شیرینی جات و سوغاتی مخصوص شهرهای مختلف ایران به تبادل نظر می پردازند.

تور زبان تهران

منطقه زیبای کوهستانی دربند در شمال تهران مقصد پایانی ما خواهد بود. در اینجا نیز افراد در کنار سیر و سیاحت و لذت بردن از آب و هوا و طبیعت دربند درباره موضوعات مختلف با محوریت جشن ها، مراسم و سنن کهن ایرانی از قبیل نوروز، سپندارمذگان و غیره گفتگو می کنند.

تور زبان تهران


1397/07/07

2 Comment(s)
Average Rating:

ثبت نظرات و توضیحات

نام :
رایانامه(پست الکترونیک):
توضیحات شما:
امتیاز شما:لطفا متن بالا را در قسمت زیر وارد کنید:سلطانی _ 1398/12/04
با سلام و احترام خواهشمندام در صورت برگزاری تور اطلاع رسانی نمایید. ممنون
پاسخ مدیر:

سلطانی عزیز،

کد پیام: 21707

 

سلام

متاسفانه سرویس مورد نظر شما در حال حاضر  قابل رزرو نیست.

 

با تشکر

گروه بین المللی سون

 

 

 


مژگان کرینی _ 1397/06/04
با سلام. لطفا بفرمایید جهت رزرو تور جمعه ها و سایر شرایط چگونه و با چه کسی هماهنگ کنم؟ با تشکر کریمی
پاسخ مدیر:

مژگان کرینی عزیز،

کد پیام: 7600

 

سلام

ازینکه پیام خود را به اشتراک گذاشتید بسیار متشکریم.

متاسفانه تورهای آخر هفته موقتا برگزار نمی شوند. همکاران در حال ندوین شرایط جدید برای برگزاری تورها هستند که به زودی بر روی وب سایت منتشر میشود.

 

با تشکر