تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی
تور زبان انگلیسی

تورهای زبان انگلیسی

لطفا حتما قبل از رزرو، جهت اطلاع از ظرفیت و دریافت لینک رزرو با لمس یا کلیک روی یکی از موارد زیر به گروه رزرواسیون پیام دهید:

تور زبان انگلیسی  یا تور زبان انگلیسی  ویا تور زبان انگلیسی

 

بهترین شیوه برای ارتقای سطح دانش و مهارت زبان انگلیسی چیست؟ بدون شک، بهترین شیوه نشستن در خانه و حفظ کردن واژگان نیست. به اعتقاد ما، بهترین کار این است که از خانه بزنید بیرون و همراه ما به تورهای زبان انگلیسی بپیوندید. "تور زبان انگلیسی؟" مطمئنیم با تعجب از خودتان می پرسید: "تور آموزش زبان انگلیسی چیه؟ مگه در ایران تور به زبان انگلیسی برای ایرانی ها هم برگزار میشه؟" جواب مثبت است. ما با افتخار برای شما عزیزان تور گردشگری به زبان انگلیسی فراهم کرده ایم تا بتوانید با انتخاب تورهای شهری (تهران، شیراز، اصفهان، ...)، تور کویر (کویر مرنجاب، ورزنه، ...)، تور شمال ایران (مازندران، گیلان، ...)، و دیگر مقاصد گردشگری ایران زیبا، هم مهارت زبانی خود را بالا ببرید و هم از تور تفریحی داخلی لذت ببرید. با شرکت در این تورهای داخلی نوین و مفید، می توانید سطح دانش زبانی خودتان را محک بزنید و انگلیسی را در سفر بیاموزید. تورهای آموزشی زبان انگلیسی ما جزو تورهای داخلی ارزان و تورهای داخلی یک روزه یا چند روزه به حساب می آیند که نتنها هزینه آن ها نسبت به قیمت دیگر تورهای داخلی کمتر است؛ بلکه جزو معدود تورهای دانش محور ایران به حساب می آیند. پیشنهاد می کنیم "تور یک روزه زبان انگلیسی" و "تور تابستانه زبان انگلیسی" ما را تجربه کنید تا لذت تفریح و گردش و ایرانگردی را همراه با چاشنی علم و دانش بچشید.

 

تور زبان انگلیسی

تور زبان انگلیسی

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی چیست؟ بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی کدام است؟ این ها پرسش هایی هستند که می دانیم در ذهن شما هستند. واقعیت این است که نظریه ها و شیوه های گوناگونی برای آموزش و یادگیری وجود دارند که هر کدام به نوبه خودشان می توانند مفید باشند. اما در حال حاضر همه صاحب نظرها بر این نکته مهم پافشاری می کنند که هر چقدر شما یک زبان را در محیط واقعی تر یاد بگیرید و استفاده کنید، به موفقیت یک قدم نزدیک تر شده اید. در خانه نشستن و مطالعه کتاب، تنها بخشی از مسیر یادگیری یک زبان است. در مسیر یادگیری، بخش مهم تری هم وجود دارد که استفاده و به کار بردن دانشی است که تاکنون فرا گرفته اید. تا زمانی که در خانه نشسته اید و تنها با خودتان حرف می زنید، نمی توانید مطمئن باشید که آیا در مسیر یادگیری به درستی و به خوبی پیش می روید یا خیر. بنابراین، تلاش شما باید این باشد که هر چه بیش تر در گروه ها و اجتماعاتی قرار بگیرید که زبان انگلیسی را استفاده می کنند.

تور زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی سریع

سرعت یادگیری شما بستگی به پشتکار و زمانی دارد که برای مطالعه و یادگیری می گذارید. آموزش زبان انگلیسی سریع و یادگیری سریع زبان انگلیسی موقعی امکان پذیر است که شما با عشق و علاقه و پشتکار به دنبال یادگیری باشید. از نظر ما، سریع ترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی استفاده مستمر این زبان در محیط طبیعی است. باور داریم و تجربه به ما ثابت کرده است که یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد. داشتن استعداد در یادگیری یک زبان حرف اول و آخر را نمی زند. تنها شخصی در یادگیری زبان جدید موفق می باشد که آن زبان را تا هر اندازه ای که فراگرفته است به کار ببرد. اگر فقط می توانید سلام کنید و بگویید خداحافظ، خب همین دانش را به کار ببرید. فردا که یاد گرفتید بپرسید: "حال شما چطور است؟" و یا "می توانم شماره تلفن شما را داشته باشم؟" خب این پرسش ها را هم بپرسید و پیش روی کنید.

تور زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه روزمره زبان انگلیسی در مسیر آموزش زبان انگلیسی بسیار اهمیت دارد. اینکه شما روزانه و مستمر، هر چند برای زمان کوتاه، مهارت های زبان انگلیسی خود را تمرین کنید ارزشمندتر و موثرتر از این خواهد بود که تنها یک یا دو روز در هفته برای مثلا چهار ساعت تمرین داشته باشید. شما باید هر روز زبان انگلیسی را بیاموزید و استفاده کنید تا بتوانید با خیال راحت بگویید: "من در استفاده از زبان انگلیسی مهارت کامل دارم و زبان انگلیسی جزو جدایی ناپذیر زندگی من است." وقتی شما یک زبان جدید را یاد می گیرید، آن زبان دارایی و جزوی از وجود و شخصیت شما می شود. باید نسبت به حفظ و ارتقای دارایی و شخصیت خودتان حساس و مشتاق باشید.

تور زبان انگلیسی

آموزش زبان از صفر

برای شرکت در تورهای زبان انگلیسی ما باید حداقل در سطح متوسط (Intermediate) از دانش زبان انگلیسی برخوردار باشید. اگر شما علاقمند به شرکت در تورهای آموزشی زبان انگلیسی هستید، دبیران مجرب ما آماده هستند تا آموزش زبان انگلیسی به شما را از صفر و از پایه به عهده بگیرند. دبیران ما در آموزش زبان انگلیسی به روش ساده و آموزش زبان انگلیسی به روش آسان تبحر و تجربه کافی دارند. شما همچنین می توانید گرامر انگلیسی از پایه و گرامر انگلیسی به زبان ساده را با گروه دبیران ما تجربه کنید. واقعیت این است که خوشبختانه ما در دنیای ارتباطات و فراوانی امکانات یادگیری قرار گرفته ایم. امکاناتی امروز موجود است که ده سال پیش دانشجویان آرزو داشتند داشته باشند و همین نداشتن اینگونه امکانات (همانند فرهنگ واژگان بر روی گوشی، امکان دانلود فیلم ها در سریع ترین زمان، سایت های گوناگون در زمینه آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها) باعث می شد تا دانشجویان به ناچار زمان بیشتری را صرف یادگیری کنند. اما امروز دستور زبان و واژگان زبان انگلیسی برای شما دسته بندی شده اند و در دسترس شما هستند. به اندازه کافی شبکه های انگلیسی زبان، کتاب، فیلم و مطالب کمک آموزشی هم در دسترس شما هستند. پس شما با کمی خواستن و همت کردن می توانید سریع تر از قبل زبان انگلیسی را به زندگیتان اضافه کنید.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

چند پرسش مهم این است که آیا بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد یا خیر؟ بهترین کتاب برای تقویت مکالمه چیست؟ کدام کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان مناسب تر است؟ و چه کتاب آموزش زبان انگلیسی مبتدی برای شروع یادگیری پیشنهاد می شود؟ جواب همه این پرسش ها این است که انواع و اقسام کتاب ها و شیوه های خوب برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی وجود دارند. شما می توانید بهترین و مناسب ترین کتاب و شیوه یادگیری برای اهداف خودتان را با دریافت مشاوره از اساتید ما انتخاب کنید. اساتید ما به شما خواهند گفت که با توجه به هدف، زمان و میزان دانشی که شما دارید، چه کتاب یا کتاب هایی می توانند برای شما سودمندتر باشد. هر کتاب و بسته آموزشی برای هدف خاصی طراحی شده است که با وجود مفید بودن برای یک گروه از دانشجویان و علاقمندان به یادگیری زبان، شاید برای شما جز وقت تلف کردن چیزی نداشته باشد. چیزی که برای یک عده مفید است، شاید برای شما مضر باشد. بنابراین شما باید با دقت منابع مطالعاتی خودتان را تهیه کنید.

تور زبان انگلیسی

تور زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در خانه

چگونه زبان انگلیسی را در خانه بیاموزیم؟ آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در خانه به سه شیوه امکان پذیر است: 1) خودتان کتاب ها و منابع را فراهم کنید و خودآموز یاد بگیرید. 2) دبیر خصوصی بگیرید 3) از مشاوره ها و آموزش های مجازی گروه دبیران ما استفاده کنید و با مطالعه و پشتکار، مهارت های خودتان را ارتقا دهید. در عصر حاضر، یادگیری زبان انگلیسی در خانه نتنها شدنی؛ بلکه در بعضی مواقع موثرتر از حضور طولانی مدت در کلاس های حضوری می باشد. کلاس های حضوری معمولا سه جلسه در هفته برگزار می شوند و با تجربه ای که ما داریم می دانیم معمولا آموزش به صورت قطره چکانی انجام می شود و شما مجبور هستید برای فراگرفتن تنها یک یا دو مبحث دو ماه را در قالب یک ترم بگذرانید. در نهایت هم پس از ده ترم (بیست ماه) تازه متوجه می شوید که اول راه هستید و هیچگونه مهارت گفتاری و ارتباطی خاصی برای ایجاد ارتباط با دیگران به زبان انگلیسی در شما نهادینه نشده است. ما باور داریم که شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن در صحبت کردن و استفاده از زبان انگلیسی پیش بروید و به ایرانیانی بپیوندید که به دانش زبان رایج دنیا مسلط هستند. تنها لازم است بخواهید و به خودتان اعتماد داشته باشید و هر چیزی که یاد می گیرید را کاربردی استفاده کنید.

تور زبان انگلیسی

تور زبان انگلیسی